Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Van Rompuy na Twitterze: Tusk wybrany na szefa Rady Europejskiej

Utworzony przez Nikodem Dyzma, 30 sierpnia 2014 r. o 20:11
to baranie wróć tutaj i spróbuj żyć bez pracy albo jak dostaniesz to za najniższą krajową, mądry bo wyjechał, karze swoim dzieciom też wyjeżdżać, siedzieć tutaj i klepać biedę do jakiej doprowadził tusk itp. szmaciarze
Święta racja,dlatego raz śierpem a raz młotem w ta czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to baranie wróć tutaj i spróbuj żyć bez pracy albo jak dostaniesz to za najniższą krajową, mądry bo wyjechał, karze swoim dzieciom też wyjeżdżać, siedzieć tutaj i klepać biedę do jakiej doprowadził tusk itp. szmac
Oby poziom Twojej wypowiedzi był odwrotnie proporcjonalny do poziomu kultury i inteligencji jaki reprezentujesz.. Po ukończeniu studiów sam nie miałem pracy i wyjechałem. Od 4 lat pracuje w Londynie, podniosłem kwalifikacje zdobyłem doświadczenie i tak wracam do tego kraju który tak opluwacie. Nie masz roboty ? oczekujesz czegoś więcej ? TO WYJEDŹ ! Pewnie myślisz że tu jest tak słodko i przyjemnie a pieniądze na ulicy leża. W UP czekają na ciebie oferty tylko trzeba ruszyć dupę a nie jęczeć i narzekać.  PS. Męczennika jeszcze z siebie zrób. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby poziom Twojej wypowiedzi był odwrotnie proporcjonalny do poziomu kultury i inteligencji jaki reprezentujesz.. Po ukończeniu studiów sam nie miałem pracy i wyjechałem. Od 4 lat pracuje w Londynie, podniosłem kwalifikacje zdobyłem doświadczenie i tak wracam do tego kraju który tak opluwacie. Nie masz roboty ? oczekujesz czegoś więcej ? TO WYJEDŹ ! Pewnie myślisz że tu jest tak słodko i przyjemnie a pieniądze na ulicy leża. W UP czekają na ciebie oferty tylko trzeba ruszyć dupę a nie jęczeć i narzekać.  PS. Męczennika jeszcze z siebie zrób. 
Nie zniżę się do twojego poziomu,nie będę dupy dawała żadnym angolom,zmywak też mnie nie interesuje trochę godności CYCU !!! czy nie można mieć tego wszystkiego w tym kraju, gdyby był dobrze zarządzany  pozbawiony złodziei i aferzystów a nie jak jest obecnie ? należy gnać to czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło,aby POLSKA była POLSKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te stołki daje się za coś.To coś to ogromny skok europy zachodniej dzięki rynkom zbytu w krajach europy środkowo wschodniej,a największy w Polsce.Największą dla nich zasługę ma Tusk,drugim jest Lewandowski,któr y zamiast pierdla dostał  stołek komisarz unijnego.Stołek dla Tuska jest wynikiem biedy Polaków i astronomicznego zadłużenia Polski!!!To są własnie jego zasługi za które nie odpowiedział przed Narodem! A za tem jest tak jak powiedział nagrany Sienkiewicz"Polska jest tylko formalnie".Czas nam teraz się szybko zorganizować , pogonić i rozliczyć WSZYSTKICH PARTYJNYCH" ,przygotując im program specjalny/resocjalizacyjny/ w zakładach karnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te stołki daje się za coś.To coś to ogromny skok europy zachodniej dzięki rynkom zbytu w krajach europy środkowo wschodniej,a największy w Polsce.Największą dla nich zasługę ma Tusk,drugim jest Lewandowski,któr y zamiast pierdla dostał  stołek komisarz unijnego.Stołek dla Tuska jest wynikiem biedy Polaków i astronomicznego zadłużenia Polski!!!To są własnie jego zasługi za które nie odpowiedział przed Narodem! A za tem jest tak jak powiedział nagrany Sienkiewicz"Polska jest tylko formalnie".Czas nam teraz się szybko zorganizować , pogonić i rozliczyć WSZYSTKICH PARTYJNYCH" ,przygotując im program specjalny/resocjalizacyjny/ w zakładach karnych.
Za to właśnie zrujnowanie naszej ojczyzny został przez diasporę nominowany,myślę że dla tego aferzysty po Brukseli będzie Norymberga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...